Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální informace o uzavření MŠ Sportovní z důvodu karantény

10. 12. 2020

Od čtvrtka 10. 12. 2020 je uzavřena MŠ Sportovní z důvodu výskytu Covid – 19. Rodiče dětí, kterých se týká karanténa (byly přítomny v MŠ 3. 12. nebo 4. 12.), budou obvoláni Krajskou hygienickou stanicí, která jim sdělí další postup.
Ostatní rodiče budou o dočasném uzavření MŠ telefonicky informováni mateřskou školou. Žádost o ošetřovné OČR všem rodičům, kteří ho potřebují, vystaví MŠ (k vyzvednutí v kanceláři vedoucí stravování v MŠ Sportovní po předchozí telefonické domluvě v době od 7:00 do 11:00 hod – tel. 352 684 079).
Krajská hygienická stanice nenařídila karanténu provozním pracovnicím z důvodu dodržování přísných hygienických pravidel.

Aktuální vývoj situace sledujte na webových stránkách MŠ nebo města Lokte. Děkujeme