Další náměty na činnosti s dětmi doma

1. 5. 2020

Milé děti, vážení rodiče,

moc Vás zdravíme a doufáme, že se máte dobře i v tomto složitém období.
Především předškoláčkům bychom chtěly opět nabídnout několik námětů na činnosti
z různých oblastí. Jistě si zde ale vyberou i mladší děti, co je bude bavit a nejvíc zajímat.
Nyní bychom se ve školce zabývali jarními tématy - probouzející se příroda, zvířátka,
svátek maminek, rodina.

Logopedie:

Další odkazy, ze kterých můžete čerpat inspiraci ke vzdělávacím a tvořivým aktivitám, ale i k různým hrám a zábavě:
edu.ceskatelevize.cz,  www.jaksihrat.cz,  maminkam.cz,  hrysdetmi.euweb.cz,  sikovny-cvrcek.cz.

Také bychom vás chtěly upozornit na speciální vydání časopisu Sluníčko - Školka na doma, které je nyní k dostání v novinových stáncích. Děti zde najdou spoustu zábavných úkolů.img-20200430-wa0000.jpg

Pro rodiče předškoláků, kteří se v únoru nezúčastnili schůzky v ZŠ s p. uč. Herdovou, nabízíme ke stažení Desatero předškoláka, shrnující školní připravenost dítěte.

Nezapomeňte si také společně pravidelně číst, poslouchat pohádky a hodně si povídat.

Moc na Vás myslíme a těšíme se, až se zase uvidíme. Vaše paní učitelky ze školky smiley