Informace k provozu MŠ pro šk. rok 2020/2021 vzhledem ke Covid - 19

26. 8. 2020

Provoz škol a školských zařízení ve šk. roce 2020/2021   (vzhledem ke Covid - 19)

vydaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Informace pro rodiče

• MŠ zahájí ve školním roce 2020/2021 svou činnost v plném rozsahu v souladu se školskými právními předpisy.

• Od dětí se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti.

• Nejsou stanovena žádná závazná plošná pravidla pro organizaci vstupu dětí do budovy školy a pohybu osob před budovou školy.

• Nejsou stanovena žádná závazná plošná omezení počtu dětí ve třídách.

• Škola upozorňuje zákonné zástupce dětí, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.

• Dítěti s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn vstup
    do školy pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí (potvrzení
    lékaře).

• Po vstupu do budovy školy jsou k dispozici pro zákonné zástupce prostředky k dezinfekci rukou v nádobách s dávkovačem.

• V co nejkratším čase po příchodu do budovy si děti umyjí ruce vodou a mýdlem.

• Je nutné dítě osobně předat učitelce.

• Vzhledem k současným zvýšeným hygienickým opatřením, prosíme, nedávejte dětem do školky žádné hračky (s výjimkou oblíbené hračky do postýlky, která v MŠ zůstane minimálně po celý týden).

• Prosíme rodiče, aby dítěti uložili do skříňky v šatně 1 ks podepsané dětské roušky v obalu (sáček, krabička) pro případ podezření výskytu covid-19 v MŠ. Také pro možnost povinného zavedení nošení roušek ve společných prostorech školy.

Děkujeme za dodržování uvedených pokynů