Kdy se znovu otevře MŠ?

29. 4. 2020

Informace o obnovení provozu MŠ Loket

Jak již byli rodiče dětí navštěvující naši MŠ informováni paní ředitelkou (mailem nebo telefonicky) v minulém týdnu,  plánujeme obnovení provozu MŠ Loket v termínu od 25. května. Přesný termín zatím neznáme.

Otevření bude záležet na splnění veškerých doporučení ministerstva zdravotnictví ohledně zajištění podmínek pro bezpečný provoz jednotlivých tříd a pracovišť.

V současné době čekáme na pokyny ministerstva zdravotnictví. Podle nich budou vytvořena kritéria pro pobyt dětí v naší MŠ, která budou pro všechny závazná.

Ze strany rodičů bude nutné, aby ti, kteří budou MŠ Loket po otevření navštěvovat a vodit sem své děti, s námi plně spolupracovali a respektovali veškeré pokyny personálu MŠ.

Přesný termín znovuotevření a podmínky pro bezpečný provoz budou včas zveřejněny na webových stránkách MŠ a webových stránkách a Facebooku města Lokte.

Rodiče dětí budou také informováni prostřednictvím mailu ředitelkou mateřské školy. Je důležité, aby na případné dotazy vedení školy týkající se otevření provozu MŠ reagovali včas především z důvodu, aby mohl být nastaven režim provozu s ohledem na bezpečnost dětí i zaměstnanců školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci a těšíme se, až se zase s dětmi ve školce sejdeme.

Město Loket, zřizovatel a Jana Koudelková, ředitelka MŠ Loket